MRJ-FL-20H Fiber Laser Marking Machine
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása
Rendszer jellemző:
MRJ-FL-20H szálas lézeres jelölőgép, kiváló gerenda minőséggel és nagy pontosságú jelölési hatással;
Nagy sebességű jelölés, nagy ismételt pozícionálási pontosság;
A lézer napi karbantartása nélkül, és a munkaidő akár 100 000 óra.
Alkalmazási terület:
A termék teljesítményének paraméterei:
Modell
MRJ-FL-20H
MRJ-FL-30H
MRJ-FL-50H
Lézer teljesítmény
20W
30W
50W
Lézeres hullámhossz
1064nm
1064nm
Sugár minősége
M 2 <>
M 2 <>
Ismétlési gyakoriság
20-80KHz
30-80KHz
Jelölő mező
110mmx110mm
110mmx110mm
110mmx110mm
Jelölési mélység
≤1.2mm
≤1.5mm
≤2.0mm
A vonal sebességének jelölése
≤14000mm / s
≤14000mm / s
≤14000mm / s
Minimális vonalvastagság
10 um
10 um
Minimális karakter
0,15 mm
0,15 mm
0,15 mm
Ismétlés pontossága
± 0,005 mm
± 0,005 mm
± 0,005 mm
Energiafogyasztás
≤600w
≤800w
≤1000w
Karbantartásmentes idő
100000hours
100000hours
Bemeneti teljesítmény
Egyfázisú 110VAC / 220VAC / 50-60Hz