MRJ-FL-SC20A 20W 30W hordozható MINI Fiber Laser Engraver alacsony ár Kínában
video
MRJ-FL-SC20A 20W kézi MINI Fiber Laser Marker gép
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása
MRJ-FL-SC20A
20W 30W hordozható MINI Fiber Laser Engraver alacsony ár Kínában
可 移动 手持 式 激光 打 标 机 _01.jpg
可 移动 手持 式 激光 打 标 机 _06.jpg
可 移动 手持 式 激光 打 标 机 _09.jpg
可 移动 手持 式 激光 打 标 机 _07.jpg
kézi tartású jelzőmező;
¶ A maximális jelölési mező 110 * 110 mm;