MRJ-FL-20Z hordozható szálas lézeres jelölőgép
video
Professzionális mérnöki tervezés, könnyen megjeleníthető különböző síkban;
Hordozható tervezési szerkezet, amely megfelel a különféle összetett jelölési követelményeknek...
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása
Termék bemutatása
◆Számos anyagon jelölhet jelölést, beleértve a különböző fémeket és néhány nem fémet is.
laser 10w
termék leírás
gravograph for sale
A termék jellemzői
20w laser marking machine
Kiváló sugárminőség
Magas jelölési sebesség
Nagy pontosságú jelölő hatás
Kompakt szerkezeti kialakítás
Stabil teljesítmény
Magas jel-zaj arány és erős interferencia-gátló képesség
A lézer nem igényel további karbantartást.
Az üzemidő akár 1000000 óra.
Termékteljesítmény-paraméterek
20 W-os, 30 W-os, 50 W-os teljesítményünk van az Ön alkalmazásának megfelelő kiválasztásához. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, ha'nem tudja, hogyan válasszon.