MRJ-CO2-FM30B CO2-légi lézeres jelölőgép
A szálláslekérdezés elküldése
A termék bemutatása
Berendezés bemutatása:
Rendszer jellemző:
100.000 munkaóra fogyóeszközök nélkül, nagy energia konverziós ráta, kevesebb, mint 600W lézer teljesítmény;
Elfogadta a kis teljesítményű levegőhűtést a vízhűtés helyett, alacsony fogyasztású;
A szoftver képes sorszámot, dátumot, vonalkódot és 2D kódot generálni.
A termék teljesítményének paraméterei
Modell
MRJ-CO2-FM30B
Lézer teljesítmény
30W
Lézeres hullámhossz
10600nm
Sugár minősége
M 2 <>
Ismétlési gyakoriság
0-25KHz
Jelölő mező
110mmx110mm
Jelölési mélység
≤3mm
A vonal sebességének jelölése
≤180m / min
Minimális vonalvastagság
30um
Minimális karakter
0.3mm
Ismétlés pontossága
± 0,005 mm
Energiafogyasztás
≤600w
Karbantartásmentes idő
20000hours
Bemeneti teljesítmény
Egyfázisú 220VAC / 50-60Hz